An itibariyler Turkcell Şirketinin Densizliği

turkcellin fiber hızı ile tanıttığı ve superbox ismini verdiği kutu 10mbps'e kadar 130TL yani bunun anlamı standart adsl hızının neredeyse minimum düzeyinden internetini 4,5G hattıyla hızı kısıtlayarak veriyor. normalde bu hatla 150mbps'e kadar çıkar. fiber hızı nerede 10mbps hız nerede. yaptığın reklamı dürteyim tüm varlığı yalan turkcell! ar-ge yapıyoruz diye iyi dolandırıp üç kuruşluk ar-ge yapıp 1000 kuruşluk faturalandırmaya devam et!

turkcell gibi firmalar şeker mühendisi gibi reklamlarla bu ülkenin duygularını sömürerek kendine rant sağlamaktan başka birşey yapmıyor! en iyi sömürü yapan firmalardan biri! yaptığı hiçbir çalışma bu ülke için değil kendi kesesini doldurmak için sömürü hizmetleriyle yapıyor bunları... bilgisiz halkta bir halt yapıyor zannediyor! 1992 senesinde ilkokul 2'ye giderken bilgisayar kodlama dersi aldım ve azınlıklardan biriydim gerisini siz düşünün... başka yorumum yok.
not: gsm yani cep telefonunda çekim gücü olarak en iyisi hala turkcell. benim yaptığım yorum gsm operatörü olarak kötü olduğu anlamına gelmiyor. başka haltlara karışmasa daha iyi yapar. hangi gerizekalı bu kuruma bu akılları veriyorsa artık...

Yorum ekle