CGTR Forumunda yazdığım bir post

Selamlar Arkadaşlar,
yine bir çılgınlık yaptım
bildiğiniz üzere Alan Micheal Sugar'ın amstrad firması hala yayın hayatına devam etmekte. hatta ilginç olarak Support kısmında 4 harici firma CPC 6128 CPC 464 ve PCW serisine destek verdiği ve servis olduğu yazıyor. hatta ve hatta telefon numaraları yer alıyor. Amstrad firmasının support bölümündeki bir diğer firma ise Z80 işlemcili PCW makinelerin disketlerini PC'ye aktarıyor. hala telefon ve firmalar canlı. kim gidiyor veya bunun için arayan var mı inanın bilmiyorum.
Ama amstrad firması şu anda çok kaliteli uydu receiverlarla donanım hayatına devam ediyor. Uyduları harddiskli ve internet bağlantısı ile smart tv olmayan tüm cihazları smart tv ye dönüştürüyor.
bense 2016 mart senesinde limited şirketimi kurdum. Şirketim yazılım, arge ve teknoloji çalışmaları yapıyor. web sitesine fazla referans yazmıyorum ve güncellemiyorum. malesef rakip firmalar hemen o sektöre ve o işlere üşüşüyor. başıma niş 2 konuda bu geldi. ama şimdi biraz daha rahatım ve siteyi güncellemeye başladım. bunun için içini doldurmam gerekiyor ve menüleri oluşturuyorum.
amstrad'ın hala firmalar tarafından bu desteği vermesi beni gaza getirdi. ve Software4Galaxy olara CPC 6128 ve CPC 464 desteği vermek istedim. Tamamen eğlenmek ve keyif için. bakarsınız bir amstrad şirketine maille o listede bile yer alabilirim (cesaret edebileceğimi şu anda zannetmiyorum )
şu anda refurbished program kasetleri garantili boş ve test için başlangıcına küçük bir demo konmuş şekilde, refurbished 3'5'' disket (amstrad cpc veri formatında formatlanmış boş disket) ve CPC 6128'e disket sürücü bağlamak için kablo ürünleri ile bir bölüm açtım.
çılgın yazılım dünyasında bunlardan para kazanılmayacağını hepimiz biliyoruz. ama eğlenmek için buna değmez mi? hatta belki bu cpc bölümündeki satışlardan bir gün 1tl bile kazansam keyiften ölebilirim sanırım
bu arada kasetleri ve disketleri tamamen sileceğim etiketlerini sökeceğim ve S4G CPC etiketi ile yapıştıracağım.
hiç alan olmasa bile buna değer
bu arada şirketimin adresini şuraya iliştireyim: www.software4galaxy.com
ilgili CPC ürünlerinin sunulduğu yer: http://www.software4galaxy.com/Page/Urunler/8

tekrar bir dileğim var bir gün boş vakit bulup CPC oyunu yaparsam buradan kutulu satmak en büyük hayallerimden. aynı zamanda küçük cpc donanımlarıda
içinizdeki çocuğu öldürmeyin! büyüklerin dünyasında hala küçük çocukların oyunlarına yer var!

Yorum ekle