BitSector! Dergisi

Retro Computer ve Retro Konsol dostları... BitSector! dergisi 4. sayı çalışmaları başladı. bu bağlamda yazılarınızı eksik etmeyin. Eğer dergiye ilan vermek isterseniz ücretsiz ilanlarınızı dergiye ekleyebilirim. tüm dergi yazılarını, makaleleri ve oyun tanıtımlarını kabul ediyoruz. Aynı zamanda teknoloji ile alakalı yazılarıda. tüm yazıları bitsector@software4galaxy.com mail adresine beklemekteyim. Yeni yazacağınız yazılar için lütfen konu onayı alınız ardından yazmaya girişebilirsiniz. tek kural yazıların daha önce başka bir mecrada yayınlanmamış olması. ama daha örneğin cgtr forumunda bir konu başlatmışsınız proje olarak ve sayfalar dolusu yazı oluşmuş eğer bu konuyu düzenli yazı haline getirebilirseniz bu da kabulümüzdür. dergi siz olmadan anlam ifade etmez. birde dikkat etmenizi rica ettiğim bir konu ise lütfen ilk 3 derginin konu başlıklarına bakın ki aynı konuları tekrar etmiş olmayalım. örneğin street fighter 2 tanıltıldıysa tabikide siz street fighter 1'i tanıtabilirsiniz.
eski dergilere http://www.software4galaxy.com/ sitesinde biraz aşağı indiğinizde görebileceğiniz bitsector dergisi bölümünden indirebilirsiniz 1. 2. ve 3. sayılar hala indirmededir.

3. Sayı İndir: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector3.pdf

2. Sayı İndir: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector2.pdf

1. Sayı İndir: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector1.pdf

 BitSector! dergisi Software4Galaxy Ltd. Şirketinin ücretsiz yayınıdır...

 Derginin facebook sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz tüm sayılara www.software4galaxy.com adresinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.